• +48 663 654 708

Bezpłatna wycena tel. 663 654 708

Tani transport mebli

W ramach naszych usług oferujemy Państwu profesjonalny transport mebli (Wrocław i okolice), który znacznie ułatwi zorganizowanie przeprowadzki. Posiadamy doświadczenie oraz odpowiednie materiały i pojazdy niezbędne do sprawnego i bezpiecznego przewożenia ciężkiego, delikatnego ładunku, dzięki temu nie trzeba się już martwić o ich bezpieczeństwo, jak również o czas poświęcony przeprowadzce, ponieważ dzięki oferowanemu przez nas załadunkowi i rozładunkowi podczas przewozu mebli na terenie Wrocławia i okolic, czas ten ulega znacznemu skróceniu.

Transportowanie mebli jest skomplikowanym zadaniem, dlatego trudno je wykonać we własnym zakresie. Wymaga odpowiedniego samochodu, przenoszenia ciężkich pakunków, a także właściwego przygotowania i zabezpieczenia przewożonego ładunku. Meble są ciężkie i nieporęczne, dlatego w czasie wynoszenia lub transportu, meble mogą łatwo ulec uszkodzeniu, np. zarysowaniu lub połamaniu. Jednocześnie są to często cenne przedmioty, również o dużej wartości sentymentalnej. Transport mebli musi zatem spełniać standardy, które sprawią, że możliwe stanie się uniknięcie wszelkich uszkodzeń i dostarczenie ich w takim stanie, w jakim były uprzednio, w każde miejsce Wrocławia, niezależnie od tego, jak wyboiste, czy brukowane są ulice po drodze.

Perfect - przewóz mebli - tanio i profesjonalnie!

Dzięki doświadczeniu w przeprowadzkach, które posiada nasza firma, wiemy jak odpowiednio przygotować wartościowy ładunek, żeby jego transport był szybki oraz bezpieczny. Dysponujemy również odpowiednimi materiałami, które są potrzebne w tym celu. Właściwe przygotowanie sprawia, że nawet delikatne meble przewożone przez firmę PERFECT z Wrocławia dojadą na miejsce przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

Dzięki korzystaniu z naszych usług transportu mebli mają Państwo gwarancję sprawnego zorganizowania przeprowadzki z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa wszystkich przewożonych mebli oraz innych przedmiotów. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższym profesjonalizmem i wykorzystujemy całe posiadane doświadczenie, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące realizacji usługi. Firma transportowa Perfect: profesjonalny transport i przewóz mebli. Wrocław i okolice, tel. +48 663 654 708.

Korzystając z pomocy naszych pracowników przy załadunku i rozładunku mogą być Państwo pewni odpowiedniego zabezpieczenia rzeczy, tak aby przewóz mebli w pełni profesjonalny, by na miejsce zawsze mogły dotrzeć nieuszkodzone.

Jak przygotować się na przewóz mebli?

O ile za transport i załadunek odpowiedzialność bierze firma, nie zaszkodzi powziąć dodatkowe środki bezpieczeństwa. Przygotowanie Państwa prywatnych rzeczy do przeprowadzki zdecydowanie uspokoi nerwy i pomoże w bezproblemowym przenoszeniu ich z miejsca na miejsce.

Opróżnij meble

W pierwszej kolejności warto opróżnić meble z zawartości. Ubrania wydają się lekkie? Jeśli jest ich dużo, ostatecznie staną się dodatkowym obciążeniem i utrudnią transport mebli. Zalecamy przepakowanie ich do kartonów lub toreb podróżnych, a nasi pracownicy odpowiednio się nimi zajmą. Podobnie rzecz ma się z zastawą i innymi delikatnymi przedmiotami, które mogą być wrażliwe na uszkodzenia. Zabezpieczenie ich w osobnych paczkach będzie dobrym pomysłem ułatwiającym transport mebli. Posiadamy doświadczenie w takich sprawach, dlatego wiemy, że takie rozwiązanie zawsze się sprawdza.

Rozkręć meble wielkogabarytowe

Na pewno staną Państwo przed pytaniem, czy meble o dużych gabarytach należy rozmontować przed przeprowadzką. Tutaj trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Zazwyczaj rozkręcanie szaf lub komód o większych gabarytach zajmuje mnóstwo czasu, a nie zawsze zachodzi taka potrzeba. Poza tym ich ponowny montaż może sprawić, że stracą swoją stabilność. Jeśli przewóz mebli odbywa się z parteru na parter, nasza firma poradzi sobie bez problemu. W innym przypadku może to być bardziej uciążliwe, jednak nie niewykonalne. Przed transportem warto też sprawdzić, czy cała szafa zmieści się np. w drzwiach klatki schodowej. Zbyt wąskie przejście może uniemożliwić przeniesienie mebli do nowego pomieszczenia. Wtedy ich rozkręcenie może stać się wyjściem koniecznym, aby uniknąć niepotrzebnych problemów.

Zalecamy zabezpieczyć meble przed transportem

Firma Perfect doskonale zdaje sobie sprawę, że odpowiednie przygotowanie transportu mebli jest odpowiedzialnym wyzwaniem – wartościowy bagaż nie może ulec uszkodzeniom. Dlatego warto przed przeprowadzką odpowiednio zabezpieczyć meble. Można użyć do tego np. folię ochronną typu stretch. Najlepiej owinąć nią ładunek 3 razy. Doskonale się sprawdzi przy przeładunku. Zamiennikami tego rozwiązania, w zależności od typu mebli, mogą być nawet zwykłe tektury, ale też pianka tapicerska czy folia bąbelkowa. Zabezpieczą one Państwa przedmioty i meble przed przypadkowymi urazami i nie będą one narażone na czynniki zewnętrzne (np. gdy podczas przeprowadzki spadnie deszcz).

Przewóz mebli może wydawać się prostą czynnością, ale nie zawsze tak jest. Podczas jego planowania trzeba być przygotowanym na wiele zmiennych. Nasza firma gwarantuje bezpieczny i fachowy transport, który możemy potwierdzić odpowiednimi referencjami.

Chcesz wiedzieć więcej jak przygotować meble do transportu zadzwoń do nas pod 663 654 708

My wiemy jak  przewozić meble na terenie Wrocławia i całej Polski
PERFECT - przewóz mebli Wrocław, transport szaf, dywanów i całego wyposażenia Twojego domu
Transport mebli Wrocław i elektroniki - Wrocław i okolice - TANIO!